Breaking News
Home / 2018 en iyi elektronik sigara kalemleri / 2018 en iyi elektronik sigara kalemleri

2018 en iyi elektronik sigara kalemleri

2018 en iyi elektronik sigara kalemleri

Bu web sitesinde incelediğimiz vape kalemler, 2018 en iyi elektronik sigara kalemleri eğitimli, ücretli personelimiz tarafından test edilmektedir. İncelemenin bir parçası olarak VapingDaily.com, doğrudan sağlayıcıdan satın alabilmek için doğrudan ürünü veya markaları birbirine bağlar. Bu sağlayıcılardan komisyon alıyoruz, ancak bu ödediğiniz bedeli etkilemiyor ve kazandığınız komisyonlar bu web sitesini yayınlama masraflarını ödemek konusunda bize yardımcı oluyor.

En İyisi 3’ü Birarada Vape Kalemi
V2 Pro Serisi 3 Kiti
  • Mumlar, E-Suları ve Otlar İçin
  • Büyük Pil Ömrü
  • Para için En İyi Fiyat
E-Suları için En İyisi
XEO E-Sıvı Kalem Aldık
  • Büyük Kalite Buharı
  • PG ve VG E-Suları İçin
  • Sızdırmaz
Şimdi satın al
►  E-likit İçin Vape Kalemleri
► Kuru Otlar için Vape Kalemleri
► Dabs / Waxes için Vape Kalemleri


2018 en iyi elektronik sigara kalemleri

E-sıvılar için vape kalemleri ilk bir e-cig için veya taşınabilir, kullanımı kolay bir vape için mükemmel bir seçimdir. Aşağıda, vape suları için ilk beş vape kalemimiz bulunmaktadır.

# 1 V2 Pro Serisi 3x
9/10 genel
10/10 kalite
10/10 değer

V2Pro Series3x, bu ay en iyi vape kalem listemizde 1. sırada yer alan premium 3’ü 1 arada bir vape kalemi! Tasarımdan performansa kadar, bu güzel, küçük aygıta ilişkin her şey mükemmel.

Üç renkte mevcuttur: siyah, mavi ve çelik. Gelişmiş vape kalemi V2’nin endüstri lideri akıllı teknolojisi ile zenginleştirildi. Series 3X yoğun, tam gövdeli buhar üretebilir.

Değişken voltaj ve hava akımı, LED pil göstergesi ve farklı ve değiştirilebilir atomizer seçenekleri ile PG ve VG e-sıvıları buharlaştırabilir. Series 3X kiti hem PG e-sıvıları için, standart bir doldurma kartuşu ve bir seramik kartuş ile birlikte gelir. Seramik kartuş etkileyicidir. Değiştirmeden önce 40 kata kadar kullanabilirsiniz. Ayrıca VG e-sıvılar için ve hatta otlar ve mumlar için kartuşlar satın alabilirsiniz!

‘da siteye genel bakış için% 10 indirim elde etmek için, Kuponu Göster düğmesini tıklayın ve ödemede kupon kodunu uygulayın.

# 2 XEO Void

2018 en iyi elektronik sigara kalemleri SIZDIRMAZ, DEĞIŞKEN ATOMIZÖRLER, DAHILI TANK

9/10 genel
9/10 kalite
9/10 değer

Void, XEO’dan sızdırmaz bir vapil kalemi. Bu hassas mühendislikli vape kalemi, dahili 2 ml vapa deposu ve 1,500 mAh pil içerir. XEO Void, AIO (hepsi bir arada) buharlaştırıcı kalemdir. AIO tasarımında artı ve eksileri vardır, ancak kolaylık açısından uzmanlar buna sahiptir!

XEO Void, hem PG e-sıvılarla standart vaping hem de VG e-sıvılar ile alt ohm vaping özelliğine sahiptir. Yeni bir cihaz satın almadan alt ohm denemeyi denemek isteyen yeni başlayanlar için mükemmeldir. En iyi şey, kullanımı kolay olmasıdır. Ayrıca, AIO cihazı olduğundan, sızıntıya karşı koruma sağlar.

V2.com’da siteye genel bakış için% 10 indirim elde etmek için, Kuponu Göster düğmesini tıklayın ve ödemede kupon kodunu uygulayın

# 3 TEMMUZ

DOLDURULAMAZ KARTUŞLAR

9/10 genel
9/10 kalite
8/10 değer

2018 en iyi elektronik sigara kalemleri arasinda yer alan JUUL düzenli bir kalem değildir. Yeniden doldurulamayacak kadar az özelleştirilebilir ve listemizdeki çoğu diğer e-sıvı kalemlerden çok daha küçük. Yuvarlak değil. Bunun yerine dikdörtgen şeklidir. Söyleyebileceğin bir isyan bu.

Neden 3 numara? Çünkü sadece KAYDI! Buhar yoğunluğu inanılmaz. JUUL’u şekillendirdiğinde, nikotin aldığını bilirsin! JUUL, kapsül sistemi kullanır. E-sıvı ile doldurmanız gerekmez. Sadece yeni bir bakla açıp sıkı tutun.

Tatlar şaşırtıcı. Kullanılabilirlik benzersizdir. Tasarım şık ve şık. Yeniden doldurulamayan tescilli kartuşlarla uğraşmak zorunda kalmazsanız kontrol etmeniz gereken bir şeydir (ve JUUL daha kolay hale getirmek için otomatik nakliye aboneliği sunar).

ŞIMDI SATIN AL 

# 4 Halo Tracer Twist

SUB-OHM TANK VE UZUN PIL ÖMRÜ

8/10 genel
8/10 kalite
9/10 değer

Halo’nun Tracer Twist, e-sıvı kategorisinde en iyi 2 numaralı vape kalemiz! Tracer Twist, sevdiğiniz VG e-sıvılarını büyük oranda buhar için verimli bir şekilde buharlaştıracaktır. Sınıfının en iyi alt ohm vapa kalemi ve kolaylıkla en iyi değeri.

4 ml Tracer osman (0,5 Ohm) vapa deposu ve 2,300 mAh pil hücresinden oluşan bu vapil kalemi, 5W’dan 30W’a kadar değişen güç çıkışlarına sahiptir. Tracer Twist, piyasadaki en uygun kişiselleştirilebilir vape kalemlerdir. Y2018 en iyi elektronik sigara kalemleriüksek kaliteli ve lezzet açısından zengin buhar üretme kapasitesine sahiptir.

KORUYUCU KUPON

% 5 KAPALI almak için Kuponu Göster düğmesini tıklayın ve ödemede kupon kodunu uygulayın.

ŞIMDI SATIN AL 

# 5 Halo Triton II
8/10 genel
8/10 kalite
8/10 değer

Halo tarafından hazırlanan Triton II, en iyi vape kalemler listemizde dördüncü sırada yer alıyor. Orijinal Triton, vaping gelişiminde klasik e-cig kalemlerden biriydi. Halo Triton II, yeni bobin teknolojisi ve çok yönlülüğü içeren yeni ve güncelleştirilmiş bir versiyondur. Nitekim, nihai sıralamayla ilgili müzakere sırasında, Triton 2’nin yeni kağıtlar için en iyi vapel kalemi olduğu yönünde güçlü bir dava varmış.

Halo Triton 2 vape kalemi, makul bir fiyata iyi bir güç ve fantastik bir vaping deneyimi sunar. Halo Tracer Twist’den daha küçük olan Triton 2 vape kalem kiti 0.75 ohm atomizer ile birlikte gelir. Şimdi, V-e-sıvıları buharlaştırabilirsiniz, ancak birçok insan aynı zamanda PG-e-sıvıları olan 0.75-ohm’luk atomizörleri akciğer standartında vaping için tanıdık ağız için kullanıyor. Değiştirilebilir atomizer bobinler 1.2 ohm ve 1.5 ohm’de de mevcuttur. Her ne kadar iyi çalışsa da, yeni belgeler için 1.2 ohm’u öneriyoruz.

KORUYUCU KUPON

% 5 KAPALI almak için Kuponu Göster düğmesini tıklayın ve ödemede kupon kodunu uygulayın.

ŞIMDI SATIN AL 


Kuru buhar için En İyi Vape Kalemleri

Kuru otlar için vape kalemleri buharlaştırıcının en küçük formudur . Pil kapasitesi, boyut nedeniyle sınırlı olma eğilimindedir ve oturumların kısa olması gerekir. Ancak elde ettiğin şey gizlilik ve gizlilik. Kuru ot tonozu kalemleri taşınabilir ve kullanışlıdır.

Ot kalemi küçük ve göze çarpmıyor. Güçlü ya da verimli daha büyük taşınabilir buharlaştırıcılar değildirler ya da aynı kalitede buhar üretmezler, ancak yine de kuru bitki kaleminin amacı boyut ve kolaylıktır. Çiçeklerinizi süslemek için daha kompakt, daha taşınabilir ve daha gizemli bir aygıta ihtiyacınız olduğu zamanlar olduğunu anlıyoruz, bu nedenle kuru otlar için en iyi bıçak kalemlerinden bahsedelim.

# 1 V2 Pro Serisi 3x
9/10 genel
10/10 kalite
9/10 değer

Seri 3x, şu an en iyi kuru bitki kalemi olup, kuru otlar ve damar suları da eşit derecede işleniyor. V2 ile buharlaştırıcı kalem, kuru otların yanı sıra e-sıvıları ve balmumu konsantratlarını damlatmanızı sağlayan 3’ü bir arada cihazdır.

Bu başlangıç ​​kiti fantastik Series 3 kuru ot kartuşuyla birlikte gelir. Series 3X kuru ot kartuşunun yüklenmesi kolaydır ve manyetik kartuş vapil kalemin gövdesinde sıkıca yerinde tutulur. Müthiş bir tasarım. Series 3X vape kalemi kuru ot kartuşunun yerinde olduğunu otomatik olarak algılar ve uygun güç çıkışı sağlayacaktır. Buharlaşma sıcaklığını bile ayarlayabilirsiniz. Birçok vape kalemi özelleştirilemez, ancak V2 Series 3X listede bir numara daha var.

KORUYUCU KUPON

V2.com’da siteye genel bakış için% 10 indirim elde etmek için, Kuponu Göster düğmesini tıklayın ve ödemede kupon kodunu uygulayın.

ŞIMDI SATIN AL 

# 2 V2 Pro Serisi 7
9/10 genel
9/10 kalite
9/10 değer

Kuru ot için ikinci sırada yer alan vape kalemimiz V2 Pro Serisi 7’dir. Seriler 7 Serisi 3X’den çok daha büyük ancak hala yeterince küçük ve kalın bir kalem olarak düşünülmesi için saklıdır! Bu da, kuru ot ve e-suyu buharlaştıran çok işlevli bir vape kalemdir. İsterseniz mumlar ve konsantreler için de bir kartuş satın alabilirsiniz.

Kuru ot tonoz kalemi olan V2 Pro Series 7, aktif maddeleri mükemmel bir şekilde çıkaracak ve yoğun, lezzetli bir buhar verecektir. Dikkat edeceğiniz şeylerden biri, bu kalınlıktaki kalem takmanın ne kadar kolay olduğunu gösterir. Kelimenin tam anlamıyla anında yükleyebilirsiniz. Bunun üzerine, oturumunuzun yoğunluğunu üç sıcaklık ayarından herhangi biriyle arayarak özelleştirebilirsiniz.

KORUYUCU KUPON

V2.com’da siteye genel bakış için% 10 indirim elde etmek için, Kuponu Göster düğmesini tıklayın ve ödemede kupon kodunu uygulayın.

ŞIMDI SATIN AL 

# 3 Me Vapor Herb-E
8/10 genel
9/10 kalite
8/10 değer

Mig Vapor Herb-e, yepyeni bir mikro vape kalemi. Havacılık alüminyumundan yapılmış ve karbon fiberle çevrili Herb-e, dayanmak için inşa edilmiştir. Herb-e, küçük boyutlarına rağmen, iki ayrı sıcaklıklandırma ayarında iki farklı vaping seansı yapabilmenizi sağlar. Karşılıklı bir oturum veya yoğun bir oturum seçin.

Herb-e sadece kullanımı kolay değil rahattır. Patentli ağızlık, ağartmak için bir zevktir. Buhar çıkışı böylesine küçük bir cihaz için son derece etkileyicidir. Herb-e etkili olup bitkilerinizden ve bitkilerden en iyi şekilde yararlanacaktır.

ŞIMDI SATIN AL 

# 4 Ben Buhar Matrisi
8/10 genel
9/10 kalite
8/10 değer

Mig Vapor Matrix en özelleştirilebilir kurumalı bitki buharlaştırıcı kalemdir. Aslında, taşınabilir bir buharlaştırıcı ile bir vape kalemi arasındaki yarı yarıya bir mesafededir. Listedeki en büyük vape kalemi. Matrix Dry Herb Vape Pen size sadece 1F’lik bir artışla 300F ve 43F arasında seçim yapma özgürlüğü verir.

Matrix’i adım adım attığımızda sıcaklık özelleştirmesinin yalnızca bir tanıtım hüner değil, aslında işe yaradığı da hoş bir sürpriz oldu. Vapeksi oturumu ince ayar yapabilirsiniz.

ŞIMDI SATIN AL 

# 5 KandyPens MIVA
8/10 genel
8/10 kalite
8/10 değer

KandyPens MIVA bir vesiko kalem gibi şekillendirilmemiştir. Daha kare. Ama bazen kare olmak kalça! Ciddi bir şekilde, MIVA ultra taşınabilir bir cihazdır. Kompakt boyut, herhangi bir vapil kalemin gizliliği ile rakip.

MIVA ile devam eden çok güzel şeyler var. Yeni başlayanlar için, 2200 mAh LiPo pil var. Böyle küçük bir pakette 2200 mAh’ye nasıl dolaştıklarını söylemek etkileyicidir. Ayrıca net, saf bir lezzet için bir seramik ısıtma odası alıyorsunuz. 300 F ile 435 F arasında hassas sıcaklık kontrolü var. Son olarak; MIVA, ısıyı bölgede eşit bir şekilde dağıtan gerçek bir konveksiyon ısıtma vekeli kalemdir.

ŞIMDI SATIN AL 


Mumlar ve Dablar için En İyi Vape Kalemleri

Son olarak, dabs ve mumlar için en iyi vape kalemlerine bir göz atacağız. Bu tip vapa kalemi dabları, mumları, konsantreleri ve sıklıkla yağları buharlaştıracaktır. Damplar, mumlar ve konsantreler, mumlu bir kompozisyon alan esrar veya bitkisel ekstraktın yoğun bir formunu ifade eder. Bileşim neredeyse tamamen aktif maddelerden oluşur. Vaping dabs çok yoğun bir deneyimdir!

En iyi dab kalemler için tam kılavuzumuz için ” En İyi Dab / Kalem Kılavuzu ” sayfamızı ziyaret edin .

# 1 V2 Serisi 3X
9/10 genel
9.5 / 10 kalite
10/10 değer

İyi olduğunuzda iyisindir. Bir kez daha, V2 Serisi 3X, dablar ve mumlar için tasarlanmış bir vape kalem kitiyle bu sefer en üst seviyede. Series 3X balmumu kartuşu hayret vericidir. Yüklemek ve temiz tutmak çok kolay. Yerine bırakın ve mıknatısları yerine sabitleyin. Buradan, V2 Series 3X akıllı teknoloji, balmumlarını veya dab’ları vapladığınızı fark edecek ve yoğun ve yoğun buhar oluşturmak için gereken gücü sağlayacak şekilde adapte olacak!

Güç akışını ayarlayarak oturum yoğunluğunuzu kontrol edebilirsiniz. Yumuşaktan yoğunluğa kadar üç ayar vardır. Yangın düğmesine bastığınızda, buhar üretimi hemen hemen. Olağanüstü. Unutmayın, Series 3X gerçek bir vapil kalemdir, gerçek bir kalemden daha büyük veya daha belirgin değildir.

KORUYUCU KUPON

V2.com’da siteye genel bakış için% 10 indirim elde etmek için, Kuponu Göster düğmesini tıklayın ve ödemede kupon kodunu uygulayın.

ŞIMDI SATIN AL 

# 2 Me Vapor WASP
9/10 genel
9/10 kalite
10/10 değer

Bu bir yepyeni ve biraz sıkıntı var. Dabs için Mig Vapor WASP vape kalemi, orijinal Yabba Dabber’in üzerine yükseltildi. Yeni 900 mAh batarya ile küçük kalem taşınabilirliği ve mahremiyetini korurken. Yeni WASP 40 doların altındadır.

900 mAh pil, hızlı ve pürüzsüz bir watt çıkışı sağlamak üzere tasarlanmış yerleşik bir mikroişlemci tarafından kontrol edilir. Sonuç, 2-3 saniyelik ısınma süresiyle WASP’yi kendi sınıfındaki en duyarlı dab kalemlerden biri yapıyor. Çiftli carborundum bobinleri sabit ve tutarlıdır. Carborundum aşırı ısı iletir ve kalın, lezzetli bir buhar meydana getirir.

ŞIMDI SATIN AL 

# 3 Me Buhar Çilingir
9/10 genel
9/10 kalite
9/10 değer

Anahtar üreticinin vaks kalemi, listedeki en yüksek seviyededir, çünkü inanılmaz derecede ekonomiktir ve yoğun buhar oturumları sağlar. Böyle küçük bir vapil kalem hoş bir sürpriz. Mig Vapor logosu ile basılmış ve USB bellek çubuğu gibi şekillendirilmiş Anahtar Üreticisi sadece şık görünmüyor aynı zamanda cebinize veya elinize çok kolay sığar.

Kalem, 60 dakika içinde tamamen şarj olan ancak uzun bir vaping oturumu sürdürebilen 360 mAh bir pile sahiptir. Dabs için mükemmel kılan şey, yalnızca 0,75 x 4,5 inç ölçen bir cihazda daha dikkat çekici olan, iki saniyelik ısıtma süresi ile 455 ° F’ın üzerine çıkabilme özelliğidir.

# 4 KandyPens Prism
9/10 genel
8/10 kalite
9/10 değer

KandyPens Prism, malları sağladığı için en iyi vape kalem listesini yapar. Kanıtlanmış bir sanatçıdır. Tek dezavantajı 350 mAh hafif bir pil. Yani uzun pil ömrü elde etmezsiniz, ancak birkaç seans için yeterince alırsınız. Paranın diğer tarafı, gerçek bir kalem teli tasarımı almanızdır. Sadece 10.5 cm boyunda ve ince çaplı Prism göze çarpmıyor ve son derece gizli!

Tıbbi kalite paslanmaz çelikten imal edilen KandyPens Prism vapa kalemi sonuna kadar tasarlanmıştır. Aslında, sınırlı bir ömür boyu garanti ile gelir. Ayrıca iki gelişmiş atomizör alırsınız. Titanyum bobinler halinde sarılı, seramik ve çift kuvars çubuk. Oturumunuzu kişiselleştirmek için dört farklı sıcaklık ayarı arasından seçim yapın.

ŞIMDI SATINAL 

# 5 Pax Dönemi
8/10 genel
9/10 kalite
8/10 değer

Pax Dönemi vapa kalemi pod sistemi, dabları ve konsantreleri yeni bir şekilde buharlaştırır. Buradaki teknoloji etkileyicidir. Basmak için hiçbir düğme yok, sadece puf sürer ve Çag, tam gövdeli bir buhar verir. Pax Dönemi’ne sallayarak veya dokunarak, püskürmelerini sayabilir, sıcağı değiştirebilir veya pil ömrünü kontrol edebilirsiniz. Daha gelişmiş özellikler için Pax Dönemi, BlueTooth aracılığıyla mobil cihazınıza bağlanır. Uygulama ücretsizdir.

Pre-filled Pax Era pod’ları sadece California veya Colorado’da bulunur. Onları seçilen perakendecilerden satın alabilirsiniz. Çeşitli tatlar, suşlar ve CBD: THC oranlarında kapsüller alabilirsiniz. Ya California, Oregon ya da Colorado’da yaşıyorsanız, Dabs için Pex Era vape kalemi müthiş bir seçenektir.

Vapa Kalem Çeşitleri

Üç tip vape kalemi vardır. Onlar:

  • E-Sıvılar İçin Vape Kalemleri
  • Kuru Otlar için Vape Kalemleri
  • Vaks Penseleri ve Konsantreler

Vape kalemleri e-sıvıları, kuru otları veya konsantreleri buharlaştırabilir. Kalem tüpünün her stili, seçtiğiniz malzemeyi buharlaştırmak için farklı bir ısıtma bölmesi veya atomizer gerektirir. En iyi kalem vaporizörünü seçerken uzun bir yol kat edebileceği için, her tür hakkında bazı temel bilgilere sahip olmak iyidir.

E-likit için Vape Kalemleri

E-sıvı vape kalemler veya elektronik sigara , en yaygın ve temel vape kalem türüdür. Bataryadan, bir e-sıvı deposundan ve atomizer bobinden oluşurlar. Toz boyama makaraları, ne kadar yağdığına bağlı olarak her hafta üç hafta değiştirilmelidir. E-sıvı deposunu e-suyu doldurarak elle dolduruyorsunuz.

Vaping deneyimi, e-sıvıya olduğu kadar buhar kalemine de bağlıdır. E-sıvılar, meyve aromalarına, pastırma lezzetlerine, lezzetsizliğe ve aralarındaki her şeye kadar geniş bir lezzet çeşidine sahiptir. Genellikle PG (propilen glikol) VG (bitkisel gliserin), yapay tatlar ve nikotinden oluşur.

E-sıvıları seçerken, nikotin mukavemetinin farklı seviyeleri, yani% 0 ila% 2,4 veya daha fazla seçenek var. Nikotin seviyesini seçme özgürlüğü, çeşitli aromalar ve kullanım kolaylığı, e-sıvı vektil kalemleri çok popüler kılan faktörlerdir.

E-sıvı için vaket kalemleri, genellikle daha karmaşık kutu modlarına göre daha kolaydır. Pek çok yeni kağıt, ilk e-sigara için bir vapil kalemi tercih etmeye karar verir.

Kuru Otlar için Vape Kalemleri

Kuru otlar için vaket kalemleri, bitkilerin ve botaniklerin aktif bileşenlerini çıkarmak için ısıyı kullanır. Tıbbi esrar hastaları için çok popüler olan kuru bitki vaporizörleri, yanmayan aktif maddelere erişebilmelerini sağlar.

Çiçekler ve kuru otlar, binlerce yıldır gevşeme ve tıbbi amaçlar için kullanılmıştır. Kuru otları sıkan popülerlik hala yükselişte ve kuru ot tonoz kalemleri kullanışlı oluyor. Kurutulmuş ve öğütülmüş çiçekler ve otlar bir kalem odasına konur. Ardından hazne, malzemenin bileşenlerini buharlaştıran 300 F ile 450 F arasında herhangi bir yere ısıtılır. Daha sonra buhar solunur.

Esrar sıktığında esrar çok daha güçlüdür, bu yüzden dikkatli olun.

Kuru bitki kalemi ile ilgili en iyi şey, çok gizlenebilir oldukları, cebinize sığabilecekleri ve elinize kolayca sığacaklarıdır. Bu cihazlar, tedavi için kuru otlar, bir doktor tarafından reçete edilen tıbbi esrar ve hatta kuru yaprak tütününe damlacık yapmanıza izin verir. Ayrıca, kuru otlara ek olarak, e-meyve sularını ve mumlu konsantreleri (V2 Pro Serisi 3 gibi) kesecek çok amaçlı vape kalemleri de bulabilirsiniz. Ancak bu vape kalemleri daha pahalıdır, bu nedenle asla kullanmayacağınız özelliklere sahip bir kalem satın almayın.

Vaks Kalemleri Konsantreler veya Yağlar için Vape Kalemleri

Waxy konsantreleri genellikle belirli maddelerden çıkarılır ve çok güçlüdür. İhtiyacınız olan tek şey az miktarda. Bununla birlikte, fazla tecrübeniz yoksa, mumların yüklenmesi biraz dağınık olabilir. En önemlisi, hash yağı gibi mum yoğunlaşmalarını teneffüs edebilen özel bir vapilye ihtiyacınız var – ki bu çoğu ülkede yasal değil.

Wax vape kalemleri, malzemeyi ıslatmanız gereken özel bir odacığa sahiptir. Bu yüzden bazen de dab kalemleri denir. E-sıvıları ve hatta kuru otları tazeleyebilmenize olanak tanıyan çok işlevli bir balmumu kalemi veya daha uygun fiyatlı, ancak mumlu konsantreler için kullanılabilen tek başına bir balmumu kalemi bulabilirsiniz.

Başparmak kuralı, neye dikkat edeceğiniz malzeme türünü biliyorsanız, bu malzemeler için en iyi vape kalemi elde etmenizdir. Belirli ihtiyaçlarınız için en iyi vapil kalemini elde etmek, en iyi deneyimi sunacak ve size birkaç kuruş kazandıracaktır. Bununla birlikte, farklı materyal türlerini elde ederseniz veya hangi türden materyallerin üzerine dökülmesini istediğinizden emin değilseniz, o zaman çok amaçlı buharlaştırıcı kalem gitmek yoludur.

Mumlar ve yağlar için mürekkep kalemleri, MİA yağını buharlaştıracak olan cihaz türüdür . Vaping CBD geç inanılmaz popüler oldu. CBD esrardan ekstrakte edilen psikoaktif olmayan bir bileşen. CBD vape kalemleri zehirlenme hakkında endişelenmeden esrarın rahatlatıcı özelliklerinin keyfini çıkarmanızı sağlar.

En İçi Yaprak Kalem Seçimi İçin Beş İpucu

Boyut ve pil ömrü arasında bir zaafa düşüş var. Daha taşınabilir bir kalem istiyorsanız, bataryadan ödün vermek zorunda kalacaksınız. Sık sık şarj etmek zorunda kalmadan genişletilmiş vaping seanslarının keyfini çıkarmak istiyorsanız, daha büyük, daha az taşınabilir vape kalemleri için anlaşmaya varmanız gerekir.

Dahili, Dahili Piller ile Vape Kalemleri Arayın

En yeni ve en iyi vape kalemlerin çoğu mikro-USB ile şarj edilir, ancak bazılarında harici piller olabilir. En kaliteli cihazlar, yüksek kaliteli dahili pilleri kullanmaktadır. Ucuz, düşük kaliteli buharlaştırıcılar, düşük saflıkta lityum kullanırlar; bu da daha fazla yabancı madde içerir ve kötü vapurlara ve hatta güvenlik endişelerine neden olur. Listemizdeki en iyi vape kalemlerin hepsi hızlı ve kolay şarj edilebilen en kaliteli dahili pil sistemlerine sahiptir.

Hava akımı

Birçok gazetenin ve özellikle de yeni başlayanların dikkat etmeyen önemli bir şey hava akımının olmasıdır. Hava akışı miktarı, herhangi bir kalemin genel vaping tecrübesi üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Bir İçin Ağız-akciğer kalem, sıkı bir beraberlik vardır bir kalem isteyeceksiniz; ve daha fazla buhar için ama biraz daha az lezzet için, çok fazla hava akışı olan bir kalem daha iyidir.

Biçim kalemindeki hava akışı odadaki ısıtmayı eşit bir şekilde dağıtmaya yardımcı olur. En iyi vape kalemlerin belirlenmesinde dikkate alınan kriterlerden biri hava akımıdır.

Isıtma odası boyutu

Uzatılmış vaping seanslarından hoşlanıyorsanız, kalemin büyük bir kartuş ve hazneye sahip olduğundan emin olun, böylece materyalin çok çabuk tükenmesine yol açmazsınız. Vape kalemlerin, taşınabilir buharlaştırıcılar veya masaüstü buharlaştırıcılarkadar geniş bir ısıtma odası yoktur . Vapil kalemle elde ettiğiniz şey kompakt boyuttadır. Listemizdeki vape kalemlerinin hepsi, birden fazla oturumu yerine getirecek kadar geniş ısıtma bölmelerine sahiptir.

En İyi Vapel Kalemi Değerleri

En önemli faktör, aynı zamanda anlaşılması en zor olan şey kalemin fiyata değer olup olmadığıdır. Herhangi bir vapil kalemin, koyduğunuz yatırımın değerinde olduğundan emin olmak için incelemeleri okuyun. İstediğiniz efekte sahip olmasını ve uzun süre dayanmasını sağlamak istiyorsunuz. Ürünlerinin arkasında duran firmalara bir garanti verin.

Bir şişek kalemi içine alırken hatırlamanız gereken bir şey, kaliteyi biraz daha harcamaktan korkmamaktır. Kaliteli bir vapil kalemi, malzemelerinizden daha fazla kilometre almanız için kendisi için para ödeyecek.

İyi bir Vape Kaleminde Nelere Dikkat Edin?

Tıpkı diğer herhangi bir üründe olduğu gibi, kaliteyi, dayanıklılığı, kullanımı kolaylığı ve paranın karşılığını ölçen en iyi kalemlerden bazılarını düşünün ve karşılaştırmanız gerekir. Vape kalemleri benzersiz bir üründür ve bir tane satın alırken akılda bazı kuralları bulundurmanız gerekir:

meşruluk

Ne yazık ki, vape kalemleri klonlamak çok kolay. Yeni belgeler için, orijinal bir kalemle bir kopyayı ayırmak zor. Bir klon, gerçek bir üründen daha pahalıya mal olabilir, ancak çok düşük performans gösterecektir. Klonlar tehlikeli olabilir. Ancak biraz sağduyu sizi güçlük çekmeden kurtarabilir. Okunaklı bir vapil kalemi elde ettiğinden emin olmak için yapabileceğiniz bir şey, saygın perakendecilerden satın almak ve ucuz vapa kalemleri sunan balık perakendecilerinden kaçınmaktır.

Klonlardan kaçınmak için yapabileceğiniz bir diğer şey, doğrudan V2 veya Mig Vapor gibi bir Amerikan damlak markasından bir vapil kalemi satın almaktır. Doğrudan kaleminizi yapan şirketten satın alacaksınız. Bunun üzerine, garanti korumasına ve ABD merkezli müşteri hizmetlerine sahip olursunuz.

uygunluk

Önceki bölümde üç farklı vape kalemi tartışıldı. Bir vapil kalemi için alışveriş yaparken, tercih ettiğiniz malzemenin türünü destekleyen bir tane satın almanız gerektiğini söylemeye gerek yok. Çok amaçlı bir buharlaştırıcı kalemi elde etmek isterseniz, en sık yaprtadığınız malzeme ile gerçekleştirildiğinden emin olun. Biraz araştırma yapmak ve buharlı kalem incelemelerini okumak, kalemin uyumluluğunun iyi bir fikrini verecektir.

performans

Eğer otantik bir buhar kalemi alırsanız, iyi bir performans alacağınıza emin olabilirsiniz. Ancak bazı vaporizör kalemleri çok ucuzdur ve sizin için ne ödeme yaparsınız. Daha ucuz olan vape kalemleri ısınmak için çok uzun sürebilir, kırılabilir ve materyali bile yakabilir. Ucuz buhar kalemi kullanırken, yanmış bir tad elde edersiniz. Bu nedenle saygın bir üreticinin yaptığı iyi bir buharlaştırıcıya yatırım yapmanızı öneririz. En iyi buharlaştırıcı kalemler harika lezzet ve güzel boğaz isabetleri verecektir.

Buharlaştırıcı kalemlerden bazıları, daha önce tartıştığımız birden fazla malzemeyi damlatıncasına izin verebilir. Birden fazla işlev her zaman bir bonus.

İşlevlerine bağlı olarak iletkenlik stili ve konveksiyon tarzı olmak üzere iki büyük vekil kalemi türü bulunur. Kalemin performansı büyük ölçüde türüne bağlıdır. İletken vape kalemlerinde, malzeme ısıtma odası ile doğrudan temas halindedir. Bu, bazen, ısıtma elemanı çok sıcak olduğunda veya odanın içinde çok az malzeme olduğunda yanmış bir tat alabilir.

Kapakta, konveksiyon vape kalemleri onu buhar haline getiren materyalden son derece sıcak havaya uçuruyor. Genellikle camdan veya metalden yapılmış bir örgü ekran, sızdırmazlık malzemesini ihtiva etmek için kullanılır. Konveksiyon tarzı vape kalemler genellikle daha iyi bir lezzet ve tat sunar. Bununla birlikte, daha pahalı olabilir ve ısınmaları daha uzun sürer.

Görünüm

Vape kalemleri basit kalemlerden Series 3X gibi son derece şık olanlara kadar her şekle, desene ve renge sahiptir . Görünüm kalemin performansıyla alâkalı bir şey değildir ve bazı iğrenç görünümlü kalemler daha iyi görünümlü meslektaşlarından daha iyi performans gösterebilir. Ancak, bazı insanlar sadece şık gadget’lara, hatta vape kalemlerine sahip olmak istiyorlar.

Bazı iri kalemleri bulacaksınız, ancak genellikle daha küçük olanları daha iyi görünüyor, daha şık ve ayrıca gizlenebilir. Görünüm genellikle kişisel tercih meselesidir ve istediğini size kalmıştır. Ancak en azından arkadaşlarınızın önüne damla vurmaktan utanacağınız bir kalem almayın! Aynı şekilde son derece şık görünen ancak kötü performans gösteren bir kalem satın almak, kazanılan paranızı boşa harcamaya yarayan bir şey değildir.

Pil ömrü

Pil ömrü, bu günlerde herhangi bir elektronik cihaz seçerken önemli bir faktördür. Vapil kalemi taşınabilir bir cihaz olarak kullanacağınız için, bir vapaya ihtiyaç duyduğunuzda pilin ölmesini istemezsiniz. Daha büyük pilleri destekleyen Vape kalemleri de daha büyüktür, dolayısıyla bir ödünleşim var.

USB üzerinden şarj edilebilen Vape kalemleri, açık bir şekilde, benzersiz bir adaptör gerektiren vidalı kalemlerden daha iyi bir seçimdir. Bazı vape kalemleri ayrıca, kolaylık sağlayan duvar adaptörüne ek olarak bir araç şarj cihazıyla birlikte verilir.

Vape Kalemi Isıtma Odaları

Biçim kalem ısıtma odaları genellikle çelik veya seramiktir. Isıtma, metal bobinlerden gelir. İdeal olarak, kuru bitki materyali ile doğrudan temas halinde olan metal bape bobinlerini istemiyorsunuzdur.

Seramik bobinlerin saf bir lezzet sunduğu bilinmesine rağmen, buhar miktarıyla biraz ödün vermek zorunda kalabilirsiniz. Mig Vapor’un kullandığı en iyi seramik ısıtma bölmeleri, seramik malzemeye monte edilmiş, maruz kalan metal bobinlerin olmamasını sağlayan ısıtma bobinlerine sahiptir.

Garanti

Birinci sınıf üreticiler, ürünlerini olağanüstü uzun garantilerle geri döndürürler. Aslında, yüksek kaliteli en büyük göstergelerden biri uzun bir garanti.

Garanti ve kalite, V2 ve Mig Vapor gibi şirketlerin neden en iyi vape kalemleri listesinde belirgin bir şekilde yer almasının önemli bir parçası. İthal edilen ürünlerin bir kısmının garantisi yoktur ve aslında taklit ürünler olabilir. Doğrudan bir Amerikalı şirketten satın aldığınızda, orijinal kaliteyi elde edersiniz.

Bir Vape Kalemi Nasıl Kullanılır

Vape kalemi nasıl kullanılacağı elbette cihaza göre değişir. Bazı temel ortak yöntemler vardır. Örneğin, kuru bir bitki buharı kalemi kullanırken, ince öğütülmüş malzeme daha iyi nemlenir. Isıtma bölmeleri tamamen dolmalıdır, ancak çok sıkı olmamalıdır.

Bir vapil kalemi nasıl kullanılacağının temel bir dizisidir:
– Pili tamamen şarj edin
– Şifalı otlar ve hafifçe ısıtma bölmesini paketleyin
– Aygıtı monte edin
– Vapı kalemi açın, genellikle ateş düğmesini beş kez hızlı bir şekilde tıklatarak
– Basın ateş düğmesi, iki ila üç saniye basılı tutun ve solumayın

Bu genel bir kılavuzdur. Cihazınızla birlikte gelen kullanım kılavuzunu her zaman okuyun.

Bu, Vaping Daily’ın her türden vekil kalemlerine bakmasını tamamlıyor! Pek çok seçenekle, sadece doğru olanı bulursunuz.

http://www.peravape.com detaylar icin lutfen ziyaret ediniz

About hnrwe

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir