Breaking News
Home / e-likit yapimi / e-likit   Nasıl Yapılır

e-likit   Nasıl Yapılır

e-likit   Nasıl Yapılır ?

Elektronik sigaralar, tütün ürünlerinden uzaklaşmak için harika bir cihazdır; e-likit   Nasıl Yapılır sigara veya diğer tütün ürünlerini kullanan kişilerin sağlığı için bir risk oluşturmaktadır. e-likit nasil yapilir Elbette, elektronik sigara olarak bilinen elektronik sigaralar akla geliyor. Çok farklı kahve kokusunun çikolata sıvısı için hazır oldukları için, elektronik sigara kullanan tropikal meyvelerin keklerine ve aromalarına çok çeşitli hububat yetiştirmeye yardımcı olurlar. Farklı değerlerle kullanılabilen Nikotin sıvı elektronik sigara, aynı zamanda kullanıcıların PG ve VG ücretleri ile farklı taleplerini karşılamaktadır.

 

Ancak, bazı kullanıcılar sıvı elektronik sigaranın hazır fiyatlarını ihtiyaç (özellikle ülkemizde, bu sıvılar nedeniyle yasal kısıtlamalar nedeniyle, yasadışı bu sıvı elektronik sigara türetilmiş ve bu nedenle biraz yüksek fiyattır edilir) şikayet ve ya elektronik sigara sıvılarını kendi beğenilerine uygun hale getirmek istedikleri için kendi sıvılarını yapmak eğilimindedir. Likidite çok önemli bir konu haline geldiğinde hala kendi elektronik sigara nasıl yapılır. Bu yüzden daha fazla saygı durmadan ‘elektronik sigara sıvısı nasıl?’ Cevabı doğrudan cevaplayalım.

Elektronik sigara için sıvıda ne olur?

Kendi elektronik sigara akışkanınızı hazırlamadan önce çeşitli sıvı elektronik sigara akışkanlarına kısaca göz atalım. Uzmanlar ve tecrübeli kullanıcılar, elektronik sigara sigarasında ne olduğunu biliyorlar. Bununla birlikte, bu yeni başlayanlara elektronik sigara veya elektronik nargile kullanmak için geçerli değildir. Kısaca, bir sıvı elektronik sigara sırasıyla PG VGA vejetaryen gliserin, saflaştırılmış su, aroma ve nikotin bulunmaktadır ifade örneğin, propilen gliserol özetlemek. Tatlar genellikle yiyecek kokuları arasından seçilir ve kesinlikle insan sağlığı için risk taşır. Kokunun ve tadı en çok pasta olarak üretilen kek üzerinde aldığı pek çok lezzet fırınlarda bulunur. Bazı elektronik sigara, sıvı kıvamlaştırıcıda diasetil olarak adlandırılır ve bu maddelere (özellikle kek, krema veya aromalı aroma içeren bisküvi ezmesi) uygulanır. Hemen hemen her yiyeceğin içindeki bu maddeler – özellikle çerezler, kekler gibi gıdaların üretiminde kullanılır. Bununla birlikte, diasetil konusu başka bir makalede ele alınacak. Elektronik sigaraın sıvı içeriği en riskli olan bu maddeler ve diasetilin nikotinidir.

e likit  Nasıl Yapılır?

Elektronik sigara sıvı için çok teknik bir sorundur. Bunu yapmak için, tam bir kimyager gibi çalışmalısınız. Ayrıca, tercih edilen sıvı elektronik sigara lezzetlerinizden oluşan iyiliği de tanımlamanız gerekir. En sevdiğiniz sıvı elektronik sigara çeşidiyle tanışın. Nikotin, PG – VG oranını, elektronik sigara suyunun renk tutarlılığına kadar aklından çıkar. Sonra kendi likidite yapmaya başlayabilirsiniz.

İlk aşamadan sonra elektronik sigara yapmak için gerekli malzemeleri bir tane hazırlamalısınız. NBAS eldiven damlalık, dijital terazi, sıcak su, karıştırıcı, bardak, şırıngalar, bir kimyasal sıvı şişe elektronik sigara olarak laboratuvarda bulunan malzeme onun olacaktır. Elbette elektronik sigaraların sıvı aromalarına göre, ellerinizi kokular ve kokularda bulunmak istersiniz.

Elektronik sigara akışkanının gereklilikleri nelerdir?

 

En sevdiğiniz elektronik sigara likiditesini tüm özelliklerin bir kenara not edin. Elde etmek istediğiniz aynı tutarlılık ve tat, elektronik sigara sıvılarının özelliklerine göre yapabilirsiniz. Bir kek yapmak nasıl pasta yapmak ister bilmeden mantıksızs, elektronik sigara likörü, ne istediğini nasil yapacağını bilmeden sıvı halde eşit makul.

PG elde etmek istediğiniz elektronik sigara sıvı şişelerinin boyutları – VGA oranı bile tutarlılık ve renk gözlenene kadar her şeyi not edin ve değerleri ve nikotini açıklığa kavuşturun. Şimdi gitme vakti. Yukarıda belirttiğimiz gibi lütfen ihtiyacınız olan materyalleri sağlayın ve çalışmaya başlayın.

Eldivenler: Seyrek olarak çıplak elle veya bir nikotin karışımı ile dokunmak normal şekilde rahatsızlık verebilir. Bu yüzden eldiven giymelisin.

About hnrwe

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir