Breaking News
Home / Uncategorized / Elektronik sigara marka ve modelleri

Elektronik sigara marka ve modelleri

Elektronik sigara marka ve modelleri

Juul, PAX Labs tarafından

Juul, bir ton serin ve benzersiz aromalar içeren tescilli bir pod tabanlı sistemi kullanmaktadır. Pil son derece güçlü ve standart bir USB sürücüde daha büyük olmayan bir birime paketlenir. PAX tarafından Juul, yeni başlayanlar için vaping ile başlamak için en kolay yoldur. Basit ve taşınabilir vaping ihtiyaçlarınız için taşınabilir bir şey isteyen tecrübeli bir vapaysanız , bundan daha iyi olamaz. Performans, gereksiz komplikasyonlar olmaksızın, alıştığınız daha büyük modlara kıyaslanabilir.

Juul, şu anda piyasadaki en popüler taşınabilir ” cig-a-benzeri ” dir. Milyonlarca mutlu müşteri yanlış olamıyor.

Juul-ecig
Juul, PAX Labs elektronik sigara tarafından

 

KandyPens RUBI

KandyPens, elektronik sigara  dünyasına oldukça yeni bir giriştir. Bununla birlikte sizi vazgeçirmek için izin vermeyin. Balmumu ve kuru bitki damlacıkları dünyasında yıldızlar var. Aslında, onlar vaping dünyanın bu tarafında en büyük isimlerinden biridir.

E-sigara içine ilk girişleri rekabeti nasıl buluyor? Şaşırtıcı derecede iyi. Çoğu diğer “cig-a-like” tarzı e-cigs gibi RUBI, pod tabanlı bir e-suyu sistemi kullanmaktadır. Rekabetin aksine, KandyPens kendi meyve suyuyla bakla dolum yapmanızı sağlar . Yani, tercih ettiğiniz bir e-suyu markanız varsa kullanabilirsiniz. Özel lezzetlerle sınırlı bir çizgiyle sınırlı değilsiniz. Vaping tecrübenizi sınırlamamak isteyen tipiniz varsa, RUBI sağlam bir seçimdir.

KandyPens-RUBI-ecig
KandyPens RUBI e-cigarette

 

VapeDynamics Cora

Cora, kullanımı kolay ve etkili bir şey isteyen başında bir başka mükemmel seçimdir. Şimdiye kadar bir Juul kullandıysanız, Cora ile ne elde ettiğinizi tam olarak biliyorsunuzdur. Cora aslında bir Juul klonu. Form faktörü, performans ve mülkiyet kartuşları, çok daha popüler olan Juul’a son derece benzemektedir.

Zarif, minimalist tasarım, korkunç “vaplak nerd” ünü önlemek isteyen herkese hitap edecektir. Cora basitçe serin görünüyor. Özel kartuş sistemi mıknatıslı yeniden yükleme kabiliyetlerine sahiptir, bu da meyve suyu bittiğinde meyveliği yerinden oynamak hiç bu kadar kolay olmamış demektir.

vape-dinamik-cora-ecig
VapeDynamics Cora e-cigarettes

 

BO Bir

BO One, çok çılgınca popüler olan Juul’un daha az tanınmış bir rakibidir. Bu, diğer e-cigs’lerden çok daha modern bir görünüme sahiptir. Zarif, seksi, yuvarlak köşeleri, bu e-cig’i ünlü bir meyve ismi teknoloji şirketi tarafından tasarlanmış gibi görünüyor. 3800mAH pil, akla gelebilecek en kahraman, en görkemli bulutların bir kısmını silmek için yeterince güçlüdür.e-likit

BO-Tek ecig
BO Bir elektoronik sigara

 

E-Cigarette vs Vape

E-sigara ve torba terimleri genellikle bu günlerde birbirinin yerine kullanılır, ancak bu listenin amaçları açısından bazı önemli ayrımlar vardır.

“Vape” kelimesi kelimenin tam anlamıyla her tür buharlaştırıcı anlamına gelmektedir. İster kuru ot , ister balmumu, ister kulaklıklar , elektronik sigara mod, hatta bu yazıda taşınabilir çekme aktif cihazlardan söz ediyoruz ; “Vape” hepsini kapsar.

Öte yandan “e-sigara” kelimesi birçok insanın herhangi bir nikotin e-suyu ile uyumlu boyayı tanımlamak için kullandığı bir araçtır. Bu mods, vape kalemler ve hatta bu listede bulunan cihazları içerir.

Fakat bu yazıda, “e-sigara” sözcüğünü, küçük, taşınabilir, gövdeli, çizgiyle aktive edilmiş aygıtları tanımlayan bir terim olarak saklıyoruz. Bu, daha büyük düğmeye basılarak etkinleştirilen, tank uyumlu modların burada yer almayacağı anlamına gelir. En iyi modları veya en iyi mod başlangıç ​​kitlerini arıyorsanız , zaten olanlar için listelerimiz var.

About hnrwe

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir