Breaking News
Home / Orjinal Elektronik Sigara Likit ve Sahte Likit Nasıl Anlaşılır / Orjinal Elektronik Sigara Likit ve Sahte Likit Nasıl Anlaşılır

Orjinal Elektronik Sigara Likit ve Sahte Likit Nasıl Anlaşılır

Orjinal Elektronik Sigara Likit ve Sahte Likit Nasıl Anlaşılır


Tam yol selam, ben zevk yerinde olduğunu umut, biz şahit oluyoruz elektronik sigara sıvı mAktAki sorunu kullanır ve bu durumda bir el almaya karar seçmek için uzun bir zamandır.Orjinal Elektronik Sigara Likit ve Sahte Likit Nasıl Anlaşılır

Aşağıdaki yararları belirten metinde girmeden önce;

İlk, vurgulanması gerekir Sorunlar, ayrıca tüketim elektronik sigara E-sıvı mutlaka orijinal dolum sıvı seçimini merak gereken en önemli konulardan biridir çünkü.
Sahteliklerden sakının Sağlığımızı tehlikeye atmayalım, sıvı kullanmalıyız, ancak dikkatli olmalısın … Şimdi birçok yerde şu soruyu soruyoruz:

-İsterseniz, sahte sıvı elektronik sigara kendileri ihanet ettiniz mi?

Düz beyaz veya şeffaf ana malzemeden üretilen hileli E-sıvı, tonlarca plastik şişe ile doldurulmuştur.
* Şişe Vücut belirtmek için orijinallik işareti veya etiket yok.
* Bu maddenin tam olarak kaç tane olduğu şişenin gövdesi, ifade olarak nikotinin küçük bir yüzdesine dahil değildir.
* Şişenin gövdesi üzerindeki son kullanma tarihi (SKT) mevcut değildir.
* Şişelerde bulunan sıvı, normal sıvıdan daha akışkan bir yapıya sahiptir.
* Güvenlik kilidinin gövdesinde bulunan kapsüller.
* Jelatin kaplama şişesi gövdeyi açmadan önce garanti etmez. (Her markanın durumu değil, bu yüzden her gördüğümde sahte şişe contası çekiyorum, bu markanın örneklerini verirsem Dekang ve likör, sıvı formda bulunan jelatin kaplamadır.)
* Örnek olarak, Dekang sıvısı, sadece 10 ml’lik bir şişede üretilmemiş 20,30,40,50 mL gibi boyutlarda üretilmeyecektir.Orjinal Elektronik Sigara Likit ve Sahte Likit Nasıl Anlaşılır


Kalite işaretleri Sıvı numunesi: Doğa, Lique, Bir Hit Wonder, Joyetech, vb. Lezzet Sanatı
SIVISI doldurma (sıvı) ‘MGR’ ve ‘ML’ hangi terimlerin kullanıldığını belirtmek için kullanılıyor mu?

Tabiki e-likit Sıvı içinde dogru mod ayarlarini yapmaniz lazim MG’nin ilişkisi: E-postada bulunan, nikotin miktarını belirtmek için kullanılan bir terim satın alan sıvı. sonra yavaşça nikotin düşüşerek sıvı nikotin değiştirmek için gerekli olan yüksek nikotin ile sigara kullanan kişiler önce 18 mg gibi yüksek nikotin ile sıvı kullanmaya başlayın, kolayca insanların içinde istediğiniz elektronik sigara bırakmak irade haline gelecek son Özetle, boğazına çarpması nedeniyle sıvının sertliğinin oranını söyleyebiliriz.

Ml Sıvı oranı: Evrensel sıvı bir ölçü birimidir. Günlük hayatta şişelerde, meyve sularında veya paketlerde bu miktar, soda olarak tüketilir.

Aşağıdaki tablolar, Hacettepetıp Halk Sağlığı Fakültesi, Eğitim Bölümü ve İcra Kurulu Üyesi Prof. Dr. ssuk Dr. Sonuç, Nazmi Bilir’in yayınladığı bir analizdir. Sıvı ve katılmış materyalde bulunan elektronik sigara maddeleri, yüzdeler hakkında bilgi içerir.Orjinal Elektronik Sigara Likit ve Sahte Likit Nasıl Anlaşılır

Sıvı sıvı orijinal elektronik sigara ne kadar yanlış anlaşılır
E-likit lara ek olarak, bir markadan diğerine değişir, ancak genellikle
0 mg, 3 mg, 6 mg, 9 mg, 11 mg, 16 mg, 18 mg ve kullanıcıya 24 mg olarak değişen nikotin verilir.
Yaklaşık Biz sıvılar hakkında kısa ve kesin bilgiler, müşterilerimiz ve temsilcileri bu çözüm arayarak ulaşılabilir için iletebilir ‘Onlara u 0212 13 39 909 sorulan soruyu vermeye çalışacağım elektronik sigara şarj.

About hnrwe

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir